G÷nderen Konu: Ahmet Kaya - Sevgi Duvar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ (pasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kontesim)  (Okunma sayřsř 2207 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř Pasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kontes

• شول_ج
  • ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lahiyat Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi Temsilcisi
  • Ţleti: 521
  • Site puanř: 28
  • FakŘlte: Ţlahiyat FakŘltesi
http://www.youtube.com/watch?v=0esfA7X6oxQ
/>sen miydin o yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yoksa
/>k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr karanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kta a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k pasl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimizi
/>dilimizde ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amdan kalma bir k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r
/>salonlar piyasalar sanat sevicileri
/>derdim g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m insan i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žine ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒karmakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ seni
/>yakanda bir amonyak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i
/>yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m benim sidikli kontesim
/>ne kadar rezil olursak o kadar iyi
/>
/>kumkap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ meyhanelerine dadand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zde alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n zincir fasulye pilakisi
/>aram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârevliler ekipler h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r pa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?alar
/>sabahlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klarda bulurlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ le├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lerin elleri
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lerin elleriyle ok├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n beni
/>yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m benim s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rge sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>ne kadar k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ kokarsak o kadar iyi
/>
/>bakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âkte bir k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žak
/>bol ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬želik bol y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z bol insan
/>bir gece sevgi duvar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k
/>d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m yer ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žik ki
/>ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ucumda bir sen vars├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bir de evren
/>saym├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p dirilttiklerimi
/>yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m benim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ul t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lerim
/>ne kadar yalans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?arsak o kadar iyi
...Bu da Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer Ya H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?...

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments