G÷nderen Konu: Bahar D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âneminde Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek Lisans ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencisi Alan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversiteler  (Okunma sayřsř 18536 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř sehlenur

• Herkes Kaderine boyun e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?meli(mi??)!!
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1555
  • Site puanř: 173
arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar ben biraz ara├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey bulamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..
/>bizim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitenin ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ biliyorum.. bahar d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âneminde ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vurmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nen arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lara yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ama├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bahar d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âneminde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci alan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversiteler hangileri, bileniniz var m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒?? veya sizin bildikleriniz hangileri??
/>ben birde bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?azi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor diye biliyorum bizim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversiteden ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka....

ăevrimdř■ř fabulous

• individuality
  • Ţleti: 3466
  • Site puanř: 371
bizim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversite alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor diye biliyorum en az├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan bizim b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle eminim.
/>istanbuldaki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversite al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor.

ăevrimdř■ř sehlenur

h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rrem abla al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ti...
/>sbe al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor fbe alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor olabilir belki....:s

ăevrimdř■ř Hurrem Sultan

• Seninle Her├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eye Var├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Ben....
  • Ţleti: 3132
  • Site puanř: 133
  • Ben O'nu SeViYoRuM HeM De ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?oK
bizim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversite alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor diye biliyorum en az├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan bizim b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle eminim.
/>istanbuldaki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversite al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor.

/>

/>b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mden b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âsteriyor olabilir belki..ben g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âneminde kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bahar d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âneminde b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me 3 yeni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci gelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ti..
/>

/>
/>
/>

ăevrimdř■ř Hurrem Sultan

arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar ben biraz ara├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey bulamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..
/>bizim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitenin ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ biliyorum.. bahar d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âneminde ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vurmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nen arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lara yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ama├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bahar d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âneminde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci alan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversiteler hangileri, bileniniz var m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒?? veya sizin bildikleriniz hangileri??
/>ben birde bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?azi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor diye biliyorum bizim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversiteden ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka....
/>

/>bir ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversite biliyorum ama b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mden b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iyor olabilir bahar d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemi i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p almad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sen bir sorars├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n...
/>
/>-abant izzet baysal
/>-bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?azi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži
/>-kocaeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitesi
/>-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žankaya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitesi
/>-it├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>-y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z teknik
/>

/>
/>
/>

ăevrimdř■ř sehlenur

b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mden b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âsteriyor olabilir belki..ben g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âneminde kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bahar d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âneminde b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me 3 yeni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci gelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ti..
/>
/>
san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitesinde..
/>senin b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rrem abla ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekoda alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bunu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rendim ve y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..:-/

ăevrimdř■ř song├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 3
  • Site puanř: 0

ăevrimdř■ř fabulous

• individuality
  • Ţleti: 3466
  • Site puanř: 371
TOZLA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?MA NED├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░R
/>
/>

/>karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? iyimisin nedir bu her yere yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yosun gibi tozla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ma nedir?? diye, y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sorusu mu? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ll├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ soru mu?;D ;D

ăevrimdř■ř Hurrem Sultan

TOZLA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?MA NED├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░R
/>
/>

/>sorunun konu ile ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kuramad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ???
/>
/>
/>
san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitesinde..
/>senin b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rrem abla ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekoda alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bunu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rendim ve y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..:-/
/>

/>ben ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝retim y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânetimi ve pazarlamadan yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ilgin├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž almamalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒..acaba kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m az oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?undan m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kaynakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlar ???

/>
/>
/>

ăevrimdř■ř sehlenur

ben ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝retim y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânetimi ve pazarlamadan yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ilgin├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž almamalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒..acaba kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m az oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?undan m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kaynakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlar ???
/>
bir b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na  mail att├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..normalde alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yoruz dedi..nedenini bilmiyorum.. ama g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemi ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vurular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda olduk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža fazla kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒..umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlar ama
/>bir bahar daha bekliycem san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.. sakarya d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitede yapmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ pek d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum..
/>konuyu d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nen arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lara yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsun diye a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..
« Son DŘzenleme: Ekim 16, 2008, 11:35:34 ÍS G÷nderen: sehlenur »

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments