G÷nderen Konu: Ber Kadem & Canfeza - Sona Yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m  (Okunma sayřsř 4774 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř mike_c

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žǿκکε√d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬şκ طę ∂ط├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ş
  • Site Admin
  • Ţleti: 8544
  • Site puanř: 1091
  • Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ be ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun

/>
/>

/>Benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž soran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce olmasa, yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelsem, kuca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yatsam, kendimi falan kollamadan, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimi kapasam, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...Tek bir defa b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri kenara b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raksam, kendimi savunmadan, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam, neysem, ne kadarsam o i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, tek bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

ăevrimdř■ř mike_c

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žǿκکε√d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬şκ طę ∂ط├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ş
  • Site Admin
  • Ţleti: 8544
  • Site puanř: 1091
  • Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ be ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Berkadem
/>
/>Ben a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amak istemi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra cebimde,
/>Terk edip b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ beni be y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me bakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im,
/>Ben halk i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lemi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim,
/>Ama bug├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n vedam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m,
/>Sol elimden i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žime bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nah ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekip.
/>
/>Yeni bir sayfa yeni h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nle eskir kanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ defterimde,
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me, h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me hapseder gider kader,
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?le batt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m hep karanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ortas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda tek kaland├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m,
/>Anlamaktan aciz a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamakta nacizane ben.
/>
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žirdim art ezan sesinde tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ biz,
/>Dudaklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda kurudu sevgimiz y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ onca his.
/>Zaman ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nceler kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r seninle y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒pran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p,
/>O an bakars├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te belki hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rama a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p.
/>
/>Bana bu mavi g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âky├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde mutluluk haram da olsa,
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me bakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ellerimde g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝llerin de solsa,
/>Bu kalp at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m giden zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ geriye sarsa, ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sorsa,
/>Akla kalemim hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kan adamlar.
/>
/>
/>Nakarat
/>
/>Yarad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me, ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m,
/>Ben g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âremem ama kavurur, ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ene sunulur
/>Cevab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ver bu en elemli sorunun.
/>
/>Kanat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r yaram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cak su├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žu da yabana at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r,
/>Kor alevler sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nahlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r,
/>Zor olur kolay her taraf karanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k sona yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>
/>Canfeza
/>
/>Selam patron yine bug├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n hayat benimle de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ildi,
/>Fakat garip bir yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sadece sen sevindin,
/>H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ólbuki ben sana g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝vendim s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerinden emindim,
/>Sen hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m en riyak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ór yeminsin.
/>
/>Tamam deiyince tamam olur bu nefsin gaflet halleri,
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nah bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âmre m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?id olsa kalbe yapar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m hamleyi,
/>Esta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?firullah bilayin ordusuyla fethetsen de kalemi,
/>Kaderi mutlak derim ve bilerim kalemi saadeti.
/>
/>Aynaya bak ve g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr asaleti, neden bu f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒trat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m,
/>Elimi y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝remem cans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n,
/>Bir fincan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n hatr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n,
/>Daha minik bir tohumsun,
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lbah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žesinde saklas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n,
/>Allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lalim yanarken sorsalarda hakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
/>
/>Tam aksi g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nah elimde b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝, sonra elini g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝,
/>Elini bele dola├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k misal bu b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝,
/>Kimse ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten bihaber de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ildi fakat do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ruya k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝,
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m yine bir karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u an elimde s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ând├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝.
/>
/>Nakarat
/>
/>Yarad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me, ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m,
/>Ben g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âremem ama kavurur, ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ene sunulur
/>Cevab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ver bu elden ne sundun.
/>
/>Kanat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r yaram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cak su├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žuda yabana at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r,
/>Kor alevler sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nahlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r,
/>Zor olur her taraf karanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k sona yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>
/>
« Son DŘzenleme: Ocak 19, 2011, 06:14:36 ÍS G÷nderen: mike_c »

/>
/>

/>Benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž soran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce olmasa, yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelsem, kuca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yatsam, kendimi falan kollamadan, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimi kapasam, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...Tek bir defa b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri kenara b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raksam, kendimi savunmadan, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam, neysem, ne kadarsam o i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, tek bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

ăevrimdř■ř Nefes

• Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 123
  • Site puanř: 19
  • O ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi Asker
Zaman ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nceler kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r seninle y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒pran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p,
/>O an bakars├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te belki hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rama a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p...
/>
/> ellerine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m :)

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments