Gnderen Konu: Bilgisayarda ???????°lgin???????§ ????????eyler..  (Okunma says 8236 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd aRmagedoR

• ' ...youR heRo..!!
  • B???????¶l???????¼m Yetkilisi
  • leti: 5124
  • Site puan: 204
  • ' pRagmatizm...!!
BiLdi????????imiz hepimizin kuLLand???????±???????????????± MTU s???????¶zL???????¼k program???????±n???????± a???????§???????±n..
/>
/>???????°ngiLizce b???????¶L???????¼m???????¼ne girin..
/>
/>Arama yerine "using" yazd???????±???????????????±n???????±z gibi program kendini kapat???????±yor..
/>
/>i????????in iLgin???????§ yan???????± "reading" veya "talking" gibi ing tak???????±s???????± gelmi???????? ba????????ka s???????¶zc???????¼kLerde kapanm???????±yor ama nedense using s???????¶zc???????¼???????????????¼nde kapan???????±yor use ile bir ba????????lant???????±s???????±m???????± var diye ???????§ok ara????????t???????±rd???????±m ama sadece using deyice kapan???????±yor hay???????±rd???????±R acabaaaa...
' ....Bazen, daha sa????????Lam in????????aa etmek i???????§in ???????¶nce y???????±kmak geRekiR...!!!
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
' ... s???????¶n???????¼p gitmek isteyen ya????????ama ????????aRap veRin.. ve ???????§???????¼R???????¼y???????¼p gitmek isteyen bedeni ????????aRapLa y???????±kay???????±n.. biR kefen veRin bana asma yapRakLaR???????±ndan..sonRa da beni biR bah???????§eye sessizce g???????¶m???????¼n...

evrimd norris

• K???????±l???????±c???????±n???????± Baston Olarak Kullanan Samuray..
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 4656
  • Site puan: 585
  • Vaktiyle M???????¼nasebetsiz Ama Kendi Halinde Sempatik..
    • Murat Cevher
Ynt: Bilgisayarda ???????°lgin???????§ ????????eyler..
« Yantla #1 : Ocak 15, 2009, 09:52:10 S »
garip bi olayda benden olsun
/>
/>Word'???????¼ a???????§???????±n ve
/>=rand(200,99)
/>yaz???????±p entere bas???????±n.Bunu Bill Gates bile a???????§???????±klayamam???????±????????,bak???????±n ne ???????§???????±kacak...!

/>
<%
/>if you.eof then
/>hayat.close
/>end if
/>%>
/>
/>yazana zahmet vermeyen yaz???????±; okuyanada zevk vermez..

/>
/><<LAZ>>
/>
/>????????eytanla Olup Ona Yolunu ????????a???????????????±rtmak; Onu Kendi Ba???????????????±na B???????±rakmaktan ???????°yidir.

/>

evrimd L???????°MON

• sevmek elde olsa severmiydik..
  • leti: 1317
  • Site puan: 217
  • Ey Rabbimiz! Bizi kabir azab???????±ndan koru....
« Yantla #2 : Ocak 16, 2009, 07:12:19 S »
h???????±mm degi????????ik yav..

/>
/>Rabbim kalbimizden ba????????ta kendi sevgisini sonra peygamber sevgisini eksik etmesin..amin...

evrimd aRmagedoR

• ' ...youR heRo..!!
  • ' pRagmatizm...!!
« Yantla #3 : Ocak 16, 2009, 10:07:56 S »
/>
/>=rand(200,99)
/>yaz???????±p entere bas???????±n.Bunu Bill Gates bile a???????§???????±klayamam???????±????????,bak???????±n ne ???????§???????±kacak...!

/>
/>

/>nan o konuyu ben a???????§t???????±m di????????eR b???????¶L???????¼m???????¼ne aRa????????t???????±Rma yap :D  :deli:
' ....Bazen, daha sa????????Lam in????????aa etmek i???????§in ???????¶nce y???????±kmak geRekiR...!!!
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
' ... s???????¶n???????¼p gitmek isteyen ya????????ama ????????aRap veRin.. ve ???????§???????¼R???????¼y???????¼p gitmek isteyen bedeni ????????aRapLa y???????±kay???????±n.. biR kefen veRin bana asma yapRakLaR???????±ndan..sonRa da beni biR bah???????§eye sessizce g???????¶m???????¼n...

evrimd norris

• K???????±l???????±c???????±n???????± Baston Olarak Kullanan Samuray..
  • leti: 4656
  • Site puan: 585
  • Vaktiyle M???????¼nasebetsiz Ama Kendi Halinde Sempatik..
    • Murat Cevher
« Yantla #4 : Ocak 16, 2009, 10:10:34 S »
nan o konuyu ben a???????§t???????±m di????????eR b???????¶L???????¼m???????¼ne aRa????????t???????±Rma yap :D  :deli:
/>
:di????????lek: :di????????lek: ac???????± bunun gibi ????????eyleri bi ba????????l???????±k al????????t???????±nda toplamak dah amant???????±kl???????± geldi bana ;D;D
/>
/>
<%
/>if you.eof then
/>hayat.close
/>end if
/>%>
/>
/>yazana zahmet vermeyen yaz???????±; okuyanada zevk vermez..

/>
/><<LAZ>>
/>
/>????????eytanla Olup Ona Yolunu ????????a???????????????±rtmak; Onu Kendi Ba???????????????±na B???????±rakmaktan ???????°yidir.

/>

evrimd mike_c

• ???????§ǿκکε√d???????­κ طę ∂ط???????­
  • Site Admin
  • leti: 8544
  • Site puan: 1091
  • Y???????¼r???????¼ be ko???????§um kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • Faklte: ktisadi ve dari Bilimler Fakltesi
  • Kayt Dnemi: Mezun
« Yantla #5 : Ocak 16, 2009, 10:11:15 S »
:hmm: ilgin???????§ler yani :D

/>
/>

/>Benim hi???????§ soran???????±m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar???????±m d???????¼???????????????¼ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d???????¼???????????????¼nce olmasa, yan???????±na gelsem, kuca???????????????±na yatsam, kendimi falan kollamadan, g???????¶zlerimi kapasam, bir g???????¼n...Tek bir defa b???????¼t???????¼n maskeleri, b???????¼t???????¼n maskeleri kenara b???????±raksam, kendimi savunmadan, nas???????±lsam, neysem, ne kadarsam o i????????te, k???????±vr???????±lsam yan???????±na, tek bir g???????¼n...

evrimd AnKa

• leti: 766
  • Site puan: 88
  • ..::Portakal ????????i???????§e????????i::..
« Yantla #6 : Ocak 17, 2009, 12:51:36 »
Bu ne yaa:S
/>=rand(200,99) yaz???????±p entera bas???????±nca bi sayfa dolusu "H???????±zl???????± kahverengi tilki tembel k???????¶pe????????in ???????¼st???????¼nden atla" yaz???????±s???????± ???????§???????±k???????±o
/>Sa???????§ma ;D

evrimd gur!s

• leti: 4602
  • Site puan: 295
  • maybe ???????±f your heartbeating for me ,???????± was ???????± love u
« Yantla #7 : Ocak 21, 2009, 01:31:35 »
/>
/>=rand(200,99)

/>
/>

/>bunun hikayesini ben biliyorum...
/>
/>
/>pc kursuna giderken hocam???????±z a???????§???????±klam???????±????????t???????±;
/> =rand yazd???????±???????????????±n???????±zda pc nizin word ???????¼nde kay???????±tl???????± olan o tek c???????¼mle ???????§???????±kar; H???????±zl???????± kahverengi tilki tembel k???????¶pe????????in ???????¼st???????¼nden atlar.
/>
/>bunun sebebi word de yap???????±lacak olan pratiklikler i???????§in, haz???????±r bir c???????¼mleyi ( H???????±zl???????± kahverengi tilki tembel k???????¶pe????????in ???????¼st???????¼nden atlar.) yan???????±nda parantez i???????§inde belirtti????????iniz say???????± kadar ard arda m???????±sra ????????eklinde yazar.
/>
/>yani =rand(3) yazd???????±???????????????±n???????±zda 3k???????±ta kadar H???????±zl???????± kahverengi tilki tembel k???????¶pe????????in ???????¼st???????¼nden atlar. c???????¼mlesi yaz???????±l???????±r word taraf???????±ndan.
/> :-\
« Son Dzenleme: Ocak 21, 2009, 01:34:42 Gnderen: mezedax »
... ya ben terk edemiyorum konu????????may???????±
/>ya da ayr???????±l???????±ktan ba????????ka bir kelime bilmiyorum
/>ya ???????§ok so????????uk bu hava
/>ya da ayr???????±l???????±k geldi ???????§arpt???????± v???????¼cuduma....
/>

evrimd ensatech

• Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 221
  • Site puan: 26
  • ???????²???????µ???????·
  • Faklte: Mhendislik Fakltesi
  • Kayt Dnemi: Mezun
« Yantla #8 : Ocak 26, 2009, 10:53:56 S »
Bilenler olabilir, ???????°ster yeni bir klas???????¶re yada eski klas???????¶rlerden birinin ad???????±n???????± con yapmaya ???????§al???????±???????????????±n  :????????irin
????????imdi ????????.o.m.???????¼. 'nde

evrimd aRmagedoR

• ' ...youR heRo..!!
  • ' pRagmatizm...!!
« Yantla #9 : Ocak 26, 2009, 11:14:57 S »
Bilenler olabilir, ???????°ster yeni bir klas???????¶re yada eski klas???????¶rlerden birinin ad???????±n???????± con yapmaya ???????§al???????±???????????????±n  :????????irin
/>

/>
/>yapan vaRm???????±???????? RastLad???????±m
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments