G÷nderen Konu: Not Hesaplama  (Okunma sayřsř 23649 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř ayan

• Sanmaki Sadece Dert Sende Var.. Sendeki Derdi Nimet Sayanlarda Var.
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1492
  • Site puanř: 52
  • Her Hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Sakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬«™
Not Hesaplama
« : Haziran 21, 2009, 10:04:28 ÍÍ »
Not hesaplamada s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeken arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ufak bir bilgilendirme.
/>
/>AA - 4.0
/>AB - 3.7
/>BA - 3.4
/>BB - 3.0
/>BC - 2.7
/>CB - 2.3
/>CC - 2.0
/>CD - 1.7
/>DC - 1.3
/>DD - 1.0
/>FF - 0
/>
/>her dersin notu, haftadaki ders saati ile ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r, sonunda toplan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ve kredi toplam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r.
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rnek olarak : farzedelim 3 derse giriyorum. matematik, tasar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ve elektroteknik.
/>matematik haftada 3 saat
/>tasar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m haftada 4 saat
/>elektroteknik haftada 2 saat
/>
/>matematik den BA ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, tasar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdan CC ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, elektroteknik dende CB ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. hesaplayal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>
/>matematik BA = 3,4 x 3 saat = 10,2
/>tasar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m CC = 2,0 x 4 saat = 8
/>elektroteknik CB = 2,3 x 2 saat = 4,6
/>
/>toplamda = 22,8 not ortalamam
/>kredilerin toplam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ise 3 + 4 + 2 = 9
/>
/>ortalama = 22,8 / 9 = 2,53
/>
/>umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m faydal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olur 8)
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ini bilmeyen, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rk as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kini bilmez.. Soyunu sopunu bilmeyen, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n gelir haddini bilmez..

ăevrimdř■ř ayan

• Sanmaki Sadece Dert Sende Var.. Sendeki Derdi Nimet Sayanlarda Var.
  • Ţleti: 1492
  • Site puanř: 52
  • Her Hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Sakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬«™
Ynt: Not Hesaplama
« Yanřtla #1 : Haziran 21, 2009, 10:29:45 ÍÍ »
iyide ayanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ab bc cd diye not yokki.. ya da her fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltede ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir not sistemi mi ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerli.. :hmm:
/>
/>benim bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imde aa:4.0 ba:3.5 bb:3.0 cb:2.5 cc:2.0 dc:1.5 dd:1.0 ff:0 geri kalan hesaplamada dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in gibi..

/>

/>smyo da bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekilde  ;D fakulteler bizi a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar mayac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k  ;D
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ini bilmeyen, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rk as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kini bilmez.. Soyunu sopunu bilmeyen, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n gelir haddini bilmez..

ăevrimdř■ř Apsuwa

• нαzѕα├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? нαρѕυωαяα уιυνм├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒яzιη
  • Ţleti: 1106
  • Site puanř: 171
  • Serdivan M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░GROS A.V.M
« Yanřtla #2 : Haziran 21, 2009, 01:27:10 ÍS »
aLLa aLLa ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen sene bende s.m.y.o dan mezun oldum ama not sistemi maya'n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ki gibiydi ne ara de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ti :S :S :S :S

/> ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nemli Olan; Hayatta En ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eye Sahip Olmak De├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il, En Az ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░htiya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž Duymakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r!!!!!

ăevrimdř■ř sibellee

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 67
  • Site puanř: 3
« Yanřtla #3 : A­ustos 05, 2009, 10:29:18 ÍÍ »
merhabalar,
/>a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ genel not hesaplamas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bilginiz var m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒?
/>yukar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒daki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârnekte ders saatlerini notlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ile ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m 2,09 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor ,genel ortalamaya nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l etki ediyor, yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olur musunuz?

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
« Yanřtla #4 : Ocak 03, 2009, 08:32:04 ÍS »
evet hesaplama senin s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in gibi  4 senedir oraday├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m hala bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekilde devam ediyor.
/>
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř can_ke

• Sana kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âtr..
  • Ţleti: 1290
  • Site puanř: 62
« Yanřtla #5 : Mart 07, 2010, 11:44:51 ÍS »
ab cd  :S  ilk  kez  duydum  bunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eni Yormay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n! --> ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?engecim
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ana yalan s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemeyin ! --> Nefret Ederim
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ana bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey sormayIn! --> ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iLmiyorum
/>Ciddi olmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n --> ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?en g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬želim demeyin! --> Kullanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum
/>Gidelim diyin! --> Geliyorum
/>Dalga ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬želim. --> ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum
/>Derdinmi var ? --> Dinliyorum
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok mu zor? --> Ugra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ana a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Ik olma! --> ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?en Haketmiyorum

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/> S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m senden Hayat

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments