G÷nderen Konu: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârnek al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nacak hikaye...(anlayana...)  (Okunma sayřsř 14103 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

psasetuba

• Ziyaretši
Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir bey, sabah erken evinden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒km├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, yolda ilerlerken, bir bisikletlinin kendisine ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ile yere yuvarlanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ve hafif yaralanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. Sokaktan ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ženler ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ beyi hemen en yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k birimine ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar.
/>Hem├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ireler, adamca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yaras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na pansuman yapm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar, ama 'biraz beklemesini ve r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ântgen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekerek her hangi bir k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k veya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žatlak olup olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ inceleyeceklerini' s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler. Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bey huzursuzlanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, 'acelesi oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu ve r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ântgen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žektirmek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin beklemek istemedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini' s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.
/>
/>Hem├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ireler merakla acelesinin sebebini sormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. Adamca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z da 'kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m huzur evinde kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor her sabah onunla kahvalt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ etmeye giderim,ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž kalmak istemiyorum' demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. 'Kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, siz gecikince merak edece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorsunuz herhalde' demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? hem├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ire. Adam ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n bir ifade ile 'ne yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ki kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Alzheimer hastas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve benim kim oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umu bilmiyor' demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. Hem├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ireler hayretle 'madem sizin kim oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unuzu bilmiyor neden herg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n onunla kahvalt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yapmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?turuyorsunuz' demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler.
/>
/>Adam buruk bir sesle 'ama ben onun kim oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu biliyorum' ....
/>
/>
/>
/>(al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒)

ăevrimdř■ř m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ni├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?

• m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ni├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 332
  • Site puanř: 13
'ama ben onun kim oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu biliyorum'
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeldi ellerine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k

ăevrimdř■ř starkiz

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 153
  • Site puanř: 7
bencede kesinlikle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok guselmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:(

psasetuba

• Ziyaretši
te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar
/>be├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?enmenize sevindim :)

ăevrimdř■ř hhe-aye

• asi
  • Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 84
  • Site puanř: 11
yaa sonunu hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âle beklememi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok etkileyiciydi... :)
Uyan y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ne olur uyan
/>Uyan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u derin uykudan
/>Kurtul art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k korkulardan
/>Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka dostun yok r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zgardan...

psasetuba

• Ziyaretši
yaa sonunu hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âle beklememi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok etkileyiciydi... :)
/>
kesinlikle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok etkileyici...
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârnek al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nacak bi sevgi :)

ăevrimdř■ř dawetsiz_

• murattttttt
  • Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 147
  • Site puanř: 12
  • 12. adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z 12 ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i kalsakta burday├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z... TATANGALAR
ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝seldi yaa ibret al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nacak bir hikaye payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k ler..
Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak dokunmak istedik├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že uzakla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že unutmak neden bu kadar zor seni sevdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im halde s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyememek hep bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler gizlemek sana sahip olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yerde seni kaybetmek...

elit-girl

• Ziyaretši
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rnek bi sevgi ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten..
/>
/>Eline  sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k tubac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ;)

ăevrimdř■ř melekk

• ((: мєяνєє :))
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 3700
  • Site puanř: 490
  • (: Psikolojik Dan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ma Destek Birimi :)
Ynt: örnek alınacak hikaye...(anlayana...)
« Yanřtla #8 : EylŘl 03, 2007, 08:55:01 ÍS »
çok büyük bir sevgi gerçekten, bu kadar  etkileyici olacağını beklemiyordum açıkçası ???
/>vay be dedirten bi hikaye,paylaşım için çooooookk teşekkürler :)
« Son DŘzenleme: EylŘl 03, 2007, 09:00:23 ÍS G÷nderen: melekk »

/>
/>
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n oldu mutluydum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok
/>Hani varsa o yoksa o, bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in melekti
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n oldu mutluydum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok
/>D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyasa o cennetse o, bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek de...
/>

brscem

• Ziyaretši
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten .............

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments