G÷nderen Konu: Sakarya Universitesi M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi  (Okunma sayřsř 32843 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř fabulous

• individuality
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 3466
  • Site puanř: 371

/>Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltenin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekirde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini 1970 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda Milli E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim Bakanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒'na ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olarak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retime a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan "Sakarya M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik ve Mimarl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksekokulu" olu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?turmaktad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. Makina ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aat B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mleri'ne al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan 160 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci ile ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retime ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?layan Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksekokul, 1971 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda 1418 Say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kanun ile "Sakarya Devlet M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik ve Mimarl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k Akademisi" ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. 1977 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?letme (End├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝stri) M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i, 1980'de Elektrik ve Elektronik M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ile Metalurji M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mleri a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. 1980 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan itibaren Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek Lisans ve Doktora programlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nmaya ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olup, Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek Lisans ve Doktora Program├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencilerin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retimi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Fen Bilimleri Enstit├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r
/>
/>    2547 Say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kanun gere├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ince 1982 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan 41 Say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kanun H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝km├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde Kararname ile ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen Akademi, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul Teknik ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi'ne ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ "Sakarya M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi"ne d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r. Ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kararname ile 1976 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda Milli E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim Bakanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Yayg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim Genel M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyesinde a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olan Sakarya ve D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zce Meslek Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksekokullar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da Sakarya M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi'ne ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. Bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekilde olu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lte; 5 B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m ve 2 Meslek Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksekokulu ile e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retimini s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r.
/>
/>    Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltemiz, 1992 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kan 3837 Say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kanunla kurulan "Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi"ne ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltemizin mevcut 11 b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mden, 9 b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim (Makina, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aat, End├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝stri, Elektrik-Elektronik, Metalurji ve Malzeme, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?evre, Bilgisayar ve Jeofizik ve G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mleri), 8 b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mde (Makina, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aat, End├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝stri, Elektrik-Elektronik, Metalurji ve Malzeme, Bilgisayar, Jeofizik, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?evre M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mleri) ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░kinci ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmaktad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.
/>
/>   
/>
/>Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltemiz E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retimini ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitemiz Esentepe Kamp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rmektedir.
/>
/>
/>    M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?HEND├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░SL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░K FAK├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LTES├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?MLER├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░     
/>
/>  00  Elektrik-Elektronik M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i      :    http://www.eee.sakarya.edu.tr/
/>  02  End├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝stri M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i                    :    http://www.ie.sakarya.edu.tr/
/>  04  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aat M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i                        :    http://www.cie.sakarya.edu.tr/
/>  06  Makine M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i                      :    http://www.me.sakarya.edu.tr/
/>  08  Metalurji ve Malzeme M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i  :    http://www.mme.sakarya.edu.tr/
/>  10  Bilgisayar M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i                  :    http://www.cs.sakarya.edu.tr/
/>  12  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?evre M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i                        :    http://www.cmbb.sakarya.edu.tr/
/>  14  Jeofizik M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i                      :    http://www.jfm.sakarya.edu.tr/
/>  16  G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i                          :    http://www.food.sakarya.edu.tr/
/> 
/>
/>
/>kaynak: http://www.mf.sakarya.edu.tr/
/>
/>
« Son DŘzenleme: Kasřm 17, 2006, 09:50:55 ÍS G÷nderen: fabulous »

ăevrimdř■ř T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RK

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 4
  • Site puanř: 0
s.a. ben s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r kilometrelerdenim yeni g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m linki hemen geliim dedim bakiim ne var buralarda...
/>g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝h okuyorum bu sene a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?allah(s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒navlarda k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yaaa) ilk mezunlar olucaz..
/>
/>hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsun..
« Son DŘzenleme: Aralřk 01, 2006, 01:15:49 ÍS G÷nderen: fabulous »
T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RK ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?N T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RK TEN BA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KA DOSTU YOKTUR
/>ZATEN B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░Z B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ZE YETER├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░Z..
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝h. 1. s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f..

ăevrimdř■ř fabulous

• individuality
  • Ţleti: 3466
  • Site puanř: 371
tesekkur edrm ark. hepinise.
/>
/>
s.a. ben s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r kilometrelerdenim yeni g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m linki hemen geliim dedim bakiim ne var buralarda...
/>g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝h okuyorum bu sene a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?allah(s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒navlarda k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yaaa) ilk mezunlar olucaz..
/>
/>hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsun..
/>
hosgeld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z efend├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>
/>umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ii vakit gecirirsiniz.
/>
/>bu arada mesajlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ altalta yazmak yerine De├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?istir'i kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z
« Son DŘzenleme: Aralřk 01, 2006, 01:20:07 ÍS G÷nderen: fabulous »

ăevrimdř■ř soundcLash

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 28
  • Site puanř: 0
ilk mezun olmak g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝seL bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e de bide olamamak var tabi :P :P :P

ăevrimdř■ř dinceri

• alparslan x
  • Ţleti: 934
  • Site puanř: -116
  • dinceri
g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i mi ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s ?
Minareler s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ng├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Kubbeler mi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?fer
/>Cami k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
/>M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝minler asker
/>
/>Hatta ben olsayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m: K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rd, Arap, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erkes;
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lk gayem olurdu T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk milliyeti
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk kuvvetli olursa, mutlak,
/>Kurtar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░slam olan milleti!
/>T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k hadimine 'T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il! ' diyen
/>Soyca T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk olsa da 'pi*tir', T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk degil

ăevrimdř■ř by_benn

• Ţleti: 1742
  • Site puanř: 113
  • Ters ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nsan... Kurumsalla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ye...
ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n devam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ dilerim..
O dan sonra ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>K den sonra L
/>U dan sonra ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>L den sonra M
/>
/>
/>

s_tuba

• Ziyaretši
arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i sorcam yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olursan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z sevinirim aran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda makina m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i okuyan var m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒?

ăevrimdř■ř _Find_

• Lost
  • Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 197
  • Site puanř: 2
  • yok.Bitti.
ne farkeder ?ben in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aat meselada hepsi bir
^^  be a piece of the change that you wanna see in the world ^^

s_tuba

• Ziyaretši
fabulous:  bu tur mesajlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yazacag├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z yer buras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ildir
« Son DŘzenleme: Ocak 08, 2007, 07:12:17 ÍS G÷nderen: fabulous »

mahtavika

• Ziyaretši
hersey guzelde kant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nde s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒gara ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmezse tam super olcak

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments