G÷nderen Konu: Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi'ni Yeni Kazanan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renciler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin Kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t Bilgileri  (Okunma sayřsř 60200 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř UnS

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2462
  • Site puanř: 525
  • Kalpten d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ama sevincim inan...
    • [UnS] bakterilerin insanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2004
2008 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?SS :      ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitemizi Yeni Kazanan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renciler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin Kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t Tarihleri ve Kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t Bilgileri
/>
/>
/>Sevgili ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencimiz,
/>
/>
/>        ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitemizi tercih etti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitede ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renim hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kazand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin sizi ve ailenizi kutluyor, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitemize ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?geldiniz diyoruz.
/>
/>        ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ncelikle size kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t ile ilgili yapman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z gerekenleri hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlatmak ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitemizde bar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nma ve beslenme ile ilgili k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sa bilgiler vermek istiyoruz.
/>
/>        ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?SYM taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan size g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânderilen ek bilgiler i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerisinde her Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lte/Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksekokul i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t tarihleri ve yerleri bildirilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tir. L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tfen kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ve saatinde geliniz.
/>
/>        Eksik belge ile kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lamaz. L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tfen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânkay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t formunuzu ve istenen di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er belgelerinizi tamamlayarak kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda getiriniz. T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m belgeleriniz tamam ise kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra numaras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ almak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin Dan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ma B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rosuna ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vurunuz.

/>
/>

/>KES├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░N KAYIT ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░N GEREKL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ BELGELER
/>
/>1. Lise Diplomas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ veya Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žici Mezuniyet Belgesinin Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ (*)
/>
/>2. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?SYS Sonu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž Belgesinin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nternet ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve Yurt kayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin fotokopisi,
/>
/>3. Foto├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rafl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ N├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝fus C├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zdan Fotokopisi ve Yurt kayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin fotokopisi, (Noter onay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gerek yoktur)
/>
/>4. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░kametgah belgesi, (Muhtarl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan)
/>
/>5. 6 adet 4.5x6 ebad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? vesikal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k foto├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?raf (Foto├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?raflar k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yafet y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânetmeli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine uygun ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r).
/>
/>6. 1985 ve daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânceki y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llarda do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? erkek adaylar i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin Askerlik Durum Belgesi, (Askerli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i yapm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olanlar i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin terhis belgesi)
/>
/>7. E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim Gideri ve Katk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Pay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Dekontu (**)
/>
/>8. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?n Kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t Formu getirilecektir (├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?n Kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t Formu kayda gelmeden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce web ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerinden doldurulmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ imzalanarak kayda gelirken getirilmelidir. Bu konuda detayl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klamalar g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânderilen kargo i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerisinde mevcuttur).
/>
/>
/>(*) ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitemizi Dikey Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?le kazanan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renciler (a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da belirtilen kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t tarihlerinde) ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ca ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânlisans diplomas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ veya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânlisans bitirme belgesinin asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da getirmek zorundad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlar.
/>
/>
/>(**) Size g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânderilen kargonun al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndaki koyu olarak yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci numaran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. Kayda gelmeden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce bulundu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unuz il/il├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že veya herhangi bir Garanti Bankas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ubesine ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci numaran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve isminizi s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyerek yat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rabilirsiniz. (├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?deyece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz katk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ pay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ miktar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci numaran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve isminizi ilgili banka g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârevlisine s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyerek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renebilirsiniz).
/>
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencilerimize kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ sabah 11.30’da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?leden sonra 16.00’da olmak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zere S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝leyman Demirel Konferans Salonunda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitemizi ve kazand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tan oryantasyon e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimi verilecektir (Adapazar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ MYO hari├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž). Bu e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itime ailenizle birlikte muhakkak kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âneririz.
/>
/>
/>
/>
/>KAYIT TAR├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░HLER├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░
/>
/>M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?HEND├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░SL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░K FAK├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LTES├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░
/>03.09.2007 SABAH SAAT: 09:00–12.00
/>
/>FER├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ZL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ MESLEK Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KSEKOKULU
/>03.09.2007 SABAH SAAT: 09:00–12.00
/>
/>TEKN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░K E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░M FAK├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LTES├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░
/>03.09.2007 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LEDEN SONRA SAAT: 14:00–17.00
/>
/>E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░M FAK├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LTES├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░
/>03.09.2007 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LEDEN SONRA SAAT: 14:00–17.00
/>
/>
/>
/>FEN-EDEB├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░YAT FAK├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LTES├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░
/>04.09.2007 SABAH SAAT: 09:00–12.00
/>
/>AL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ FUAT CEBESOY MESLEK Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KSEKOKULU
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░LAH├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░YAT FAK├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LTES├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░
/>
/>SA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LIK Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KSEKOKULU
/>04.09.2007 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LEDEN SONRA SAAT: 14:00–17.00
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░KT├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░SAD├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ VE ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░DAR├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░MLER FAK├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LTES├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░
/>
/>SA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LIK H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ZMETLER├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ MESLEK Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KSEKOKULU
/>
/>
/>
/>KARASU MESLEK Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KSEKOKULU
/>05.09.2007 SABAH SAAT: 09:00–12.00
/>
/>HENDEK MESLEK Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KSEKOKULU
/>05.09.2007 SABAH SAAT: 09:00–12.00
/>
/>GEYVE MESLEK Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KSEKOKUL
/> 05.09.2007 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LEDEN SONRA SAAT: 14:00–17.00
/>
/>AKYAZI MESLEK Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KSEKOKULU
/>05.09.2007 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LEDEN SONRA SAAT: 14:00–17.00
/>
/>
/>
/>SAKARYA MESLEK Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KSEKOKULU
/>06.09.2007 SABAH SAAT: 09:00–12.00
/>
/>PAMUKOVA MESLEK Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KSEKOKULU
/>06.09.2007 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LEDEN SONRA SAAT: 14:00–17.00
/>
/>SAPANCA MESLEK Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KSEKOKULU
/>06.09.2007 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?LEDEN SONRA SAAT: 14:00–17.00
/>
/>
/>
/>ADAPAZARI MESLEK Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KSEKOKULLU
/>07.09.2007 SABAH-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?L.SONRA SAAT: 09:00–12.00 SAAT: 14:00–17.00
/>
/>
/>
/>
/>KAYIT YER├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░
/>
/>SAKARYA ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?N├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░VERS├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░TES├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ KAMPUS KAFETERYA ESENTEPE KAMP├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? SERD├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░VAN - ADAPAZARI
/>
/>
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░RT├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░BAT NUMARALARI
/>
/>Kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin Bilgi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stenecek Birimler ve Telefon Numaralar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒dad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?leri Daire Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ : Tel: (264) 295 53 33 295 53 39 295 53 41 295 53 38 Faks: (264) 295 53 18
/>
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renim ve Katk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kredisi : Tel: (264) 295 53 21 295 53 41 295 53 39
/>
/>
/>Kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Hesab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ (CAWIS & E-posta) ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ifre Dan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ma : (264) 295 53 05 295 53 43
/>
/>
/>NOT : ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitemizi kazanan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencilerimize ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?SYM’ye verdikleri adreslerine Yurti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži Kargo ile bilgiler yollanacakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.
/>
/>
Al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ : Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?leri
« Son DŘzenleme: A­ustos 15, 2008, 10:57:36 ÍÍ G÷nderen: UnS »
Umutlar kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor ben gidiyorum
/>
/>biz biR aiLeyiz

ăevrimdř■ř panikprenses

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 8
  • Site puanř: 2
evet ben bunu okudum iyi g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel de ben hendek meslek y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek okulunu kazand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ve ankarada oturuyorum sormas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p 09.00-12.00 saatleri aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndaki kayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin evden ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žta  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p gelmem gerekicek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝fff yanii
/>
/>bide bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i sorucam ben kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin oraya gelmeden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce bana kargo mu gelicek sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitesinden...
/>
/>ne zor i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lermi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yaff
Her├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyi Bilme Haddini Bil Yeter....

ăevrimdř■ř eko

• EKO
  • Ţleti: 4290
  • Site puanř: 270
  • g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k koymaya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?enen insan idare edin
kargo kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ttan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce gelecek sana ona g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre sen gerekenleri ayarlaycaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
/>
/>
/>ankara adapazar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ 4 4 bu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žuk saat s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yo hendek in kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ nerde yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yo bilmiyom ama ona g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre ayarlars├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n

/>
/>
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âle uzakki geldi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im yollar yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝deyim beni yeniden yaz

ăevrimdř■ř panikprenses

• *
serdivan/adapazar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yo ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tta kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t yeri de esentepe  kamp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ diyo bu esentepe kamp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ merkezde mi oluyo acaba ???

ăevrimdř■ř S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬║rion-taSo

• Ţleti: 2218
  • Site puanř: 546
esentepe merkezde deg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l.. serd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vandan tepeye t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsun.. esen tepe i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te :D ama yer├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ cok guzel benden soylemes├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hatta ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ merkezde deg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l..

/>"dedim, sinem ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zre vurdun, bu da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ / dedi o halimin yadigar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r / dedim, z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? boynumun ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ / dedi, hayalimin yadigar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r "

ăevrimdř■ř SeMeTeY

• Ţleti: 943
  • Site puanř: 47
kargo kayıttan önce gelecek sana ona göre sen gerekenleri ayarlaycaksın
/>
/>
/>ankara adapazarı 4 4 buçuk saat sürüyo hendek in kayıtları nerde yapılıyo bilmiyom ama ona göre ayarlarsın
/>

/>hendek kayıtlarıda bizim kampüste yapılıyo benim kuzen hendekte okuyo bizim kampuste yaptırmıştı ana kayıdını
/>
/>
/>BU ARADA PANİKPRENSES
/>kargonun üstündeki numara senin okul numaran olacak ona göre haberin olsun ;)
« Son DŘzenleme: A­ustos 18, 2007, 11:37:21 ÍÍ G÷nderen: SeMeTeY »

ăevrimdř■ř panikprenses

• *
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?larr ilginiz i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin
/>
/>bide bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i daha sorucam:D ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok mu oldum ne :D :D
/>
/>bu serdivan yani esentepe kamp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ merkeze ne kadar uzakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kta acaba???

ăevrimdř■ř UnS

• Ţleti: 2462
  • Site puanř: 525
  • Kalpten d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ama sevincim inan...
    • [UnS] bakterilerin insanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2004
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?larr ilginiz i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin
/>
/>
/>bu serdivan yani esentepe kamp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ merkeze ne kadar uzakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kta acaba???
/>

/>20- 25 dakika kadar bir uzakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k var...
Umutlar kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor ben gidiyorum
/>
/>biz biR aiLeyiz

Lithium

• Ziyaretši
/>
/>
/>

/>20 ile 25 dk aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Minib├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s ve belediye otob├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝sleri ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m hizmetlerini yerine getiriyor. ;)

prenses

• Ziyaretši
slm ben hendek e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesini kazand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m hendek nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l bi yer
/>

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments