Gnderen Konu: S???????±n???????±f Ge???????§me - Kalma Mevzusu  (Okunma says 28559 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 2044
  • Site puan: 45
  • Faklte: Sakarya Meslek Yksekokulu
  • Kayt Dnemi: 2006
Ynt: S???????±n???????±f Ge???????§me - Kalma Mevzusu
« Yantla #20 : Eyll 03, 2009, 07:10:51 S »
hay???????±r.sadece 3. yy ???????±n yani 2. s???????±n???????±f???????±n sonundaki not ortalamas???????±n???????±n en az 1.8 olmas???????± gerekiyor.eger diilse 3. s???????±n???????±ftan ders wermiyolar.ort. 1.8 e c???????±kana kadar 1. ve 2. s???????±n???????±ftan ders al???????±p bunlar???????± yukseltmeye cal???????±s???????±yosun.4 y???????±l sonunda da mezun olabilmek i???????§in not ort. 2.00 olmal???????±.
/>2 y???????±ll???????±k meslek yuksekokullar???????±nda ise 2. s???????±n???????±fa gecerkenki baraj 1.6
/>mezuniyet ort. 2.00(bundan cok emin diilim :))
/>

/>zaten em???????±n olmasan buraya yazmazs???????±n dglm???????± 2 y???????±ll???????±klar???????±n not sistemini :):) k???????±deml???????±y???????±m bnn ondan cok ???????±y???????± b???????±l???????±yrmmmmmm ezberled???????±k art???????±kkk  :di????????lek: :di????????lek:
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

evrimd mustinyo

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 1
  • Site puan: 0
« Yantla #21 : Nisan 30, 2010, 03:11:38 S »
Arkada????????lar ben ????????uanda birinci s???????±n???????±f ???????¶????????rencisiyim ve ilk d???????¶nem okula fazla gidemedim ikinci d???????¶nem ortalamam 2,10 ama genel ortalamam haliyle 1,60 ???????±n alt???????±nda ????????imdi ben ikinci s???????±n???????±fa gecdimmi ? ikinci s???????±n???????±fa gecip 10 tane dersi allttan alma gibi ????????ans???????±m???????±z varm???????± ? Yada seneye birinci s???????±n???????±f???????± tekrarm???????± okumam gerekio l???????¼tfen yard???????±mc???????± olurmusunuz ????????imdiden te????????ekk???????¼rler ?. . .  :-\

evrimd nick the chopper

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 22
« Yantla #22 : Mays 16, 2011, 05:36:30 »
ge???????§en d???????¶nemden iki adet DD notum var.  y???????¶netmelikte ????????artl???????± ge???????§er diyor ama ????????art nedir onu yazmam???????±????????lar?
/> bu senenin y???????¶netmeli????????i:   www. hukuk. sakarya. edu. tr/index. php?pid=yonetmelik&gid=y_lisans  
/>
/>2009 y???????¶netmeli????????inde 2. 00 ????????artt???????±r demi???????? arkada????????lar ama bu senekinde ???????¶yle bi ????????ey yok, ben g???????¶remedim??  sadece 2. s???????±n???????±f sonu 1. 8 olmas???????± gerekti????????i vurgulanm???????±????????.   ben iibf'de 1. s???????±n???????±f ???????¶????????rencisiyim.       
/>
/>????????art ne peki? DD'lerim ge???????§ti mi???  2. s???????±n???????±f sonunda 1. 8 tutturmama m???????± ba????????l???????±? nedir??
« Son Dzenleme: Mays 16, 2011, 06:02:44 Gnderen: nick the chopper »

evrimd ejderman

• €jderMan
« Yantla #23 : Mays 16, 2011, 08:17:42 »
ortalaman 1,80 se e????????er dd ge???????§er  2.00 notu mezun olabilme ????????art???????±...
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

evrimd nick the chopper

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 22
« Yantla #24 : Mays 16, 2011, 08:33:25 »
Alnt yaplan: ejderman link=topic=70670. msg1107109#msg1107109 date=1305526662
ortalaman 1,80 se e????????er dd ge???????§er  2. 00 notu mezun olabilme ????????art???????±. . .
/>
Sa????????ol karde????????, emin misin ama, finallere giriyoruz bu motivasyonu baya etkileyecek :) DD'lerden bor???????§lu olmamak i???????§in ilk yar???????±y???????±l sonu not ortalamas???????±nda 1,8 aran???????±yor yani. . . bi de my???????¶ ile farkl???????± olmas???????±n.

evrimd sinnerxx

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 21
    • Sakarya ????????????????renci Forum Sayfas???????±
« Yantla #25 : Mays 16, 2011, 11:03:45 »
1. S???????±n???????±f sonunda ge???????§me notu yoktur. DD de ge???????§ti say???????±l???????±r.
/>2. S???????±n???????±f sonunda 1.8 baraj???????±n???????±n alt???????±nda kal???????±rsan varsa FF leri, Yoksa DD leri almak durumundas???????±n.
/>
/>E????????er 1.8 Baraj???????±n???????± 2. s???????±n???????±f sonunda a????????arsan DD leri almayabilirsin. Ta ki 4. s???????±n???????±f sonunda 2.00 barajnu a????????ana kadar.
/>
/>Yani barajlar???????± ge???????§, dd leri almlan gerekmez.

evrimd israfil

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 1
  • Faklte: ktisadi ve dari Bilimler Fakltesi
« Yantla #26 : Haziran 07, 2012, 05:15:18 S »
???????¼niversite 1. s???????±n???????±f ge???????§me ortalamas???????± 1.00 m???????±???????? dogrumu

evrimd ejderman

• €jderMan
« Yantla #27 : Haziran 09, 2012, 10:40:37 S »
Hay???????±r hocam 1.80 olcak genel ortalaman olmazsa ge???????§emiyorsun s???????±n???????±f???????± yeni kurallar itibari ile
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments