G÷nderen Konu: Yabanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Dil Muafiyet S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  (Okunma sayřsř 9672 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř ozgur825

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 12
  • Site puanř: 0
yabanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ dil muafiyet s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bilgi verirmisiniz,sorular ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žokmu zor ve ortalamaya etkisi varm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r

ăevrimdř■ř wishingwell

• Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 100
100 soru olur.Sorular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n zorlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârecelidir.Yani bence kolay desem baskas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na zor gelebilir.Ama genel olarak iyi bi gramer bilgisi 50 yi gecmen i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yeterlidir.Muafiyet s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ortalamayla hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž bir ilgisi yok.sadece 50-69 aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsan 1. s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ftaki haftada 2 saat olan ingilizce dersinden muaf olursun.70 ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsan da mesleki ingilizce derslerini al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mde g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârev almayanlar,problemin bir par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olurlar...

ăevrimdř■ř ozgur825

• *
  • Ţleti: 12
te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler cevap i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin

ăevrimdř■ř feer54

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 31

ăevrimdř■ř kekolayza

• Ţleti: 117
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mler i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin zorunlu de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? diyorlar.. kayda gitti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde ben haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k okumak istemiyorum diyip 1 den mi ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsun? ve de bu haftada 2 saatlik olan ingilizce dersi kredisiz ve orta 2 ingilizcesi diyenelr de var ne diyorsunuz?

ăevrimdř■ř Ebo

• *
  • Ţleti: 1
merhaba ..ben bi e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eklik ett├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m :( akyaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ myodaym..ben bu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ zorunlu sanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânkay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t yaparken ve girmek istiyorum diye i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aretledm..sonradan k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lavuz geldiki zorunlu de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? :( ve myolarda ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žemessem ortalama d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? :(
/>s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nava girmesemde d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er mi ?

ăevrimdř■ř Expert├?┬?├?┬?├?┬?├?┬«

• Ţleti: 82
  • Site puanř: 1
http://www.yd.sakarya.edu.tr/sinavornek.htm
/>
/>burdan ornek b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nava bakab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n cok bas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t bence ama kelime bilgin ii olmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oncel├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kle

ăevrimdř■ř owenefe

• *
  • Ţleti: 10
Ben de Hendekte okumaya ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cam bu sene..Acaba s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav nerde olucak..Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitesindemi yoksa hendek myodam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒

ăevrimdř■ř hakaan

• *
  • Ţleti: 9
muafiyete ara s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒flar nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rabilir?

ăevrimdř■ř alper_41

• *
  • Ţleti: 14
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2011
sakarya m.y.o okuyacamda bu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nava girsem ne olur girmesem ne bilgilendirimisiniz ayrarlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve zararlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ nedir??

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments