Gönderen Konu: Yrd. Doç. Dr. Mustafa Lütfi Şen  (Okunma sayısı 3286 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mod26

• Tanrı Misafiri
  • *
  • Site puanı: 1
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Lütfi Şen
« : Şubat 28, 2010, 03:45:38 ÖS »
Öğrenim ve Kariyer Bilgileri

Lise İzmir Atatürk Lisesi, 1982-1985. 
Lisans Hacettepe Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü, 1985-1989. 
Yüksek Lisans Dokuz Eylül Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Kamu Yönetimi Anabilim Dalı, 1990-1992.   
Doktora
 Dokuz Eylül Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Kamu Yönetimi Anabilim Dalı, 1992-1998. 

İş Deneyimleri

- Araştırma Görevlisi, Dokuz Eylül Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü, 1990-1996.   
- Araştırma Görevlisi, Sakarya Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü, 1996-2001.   
- Yardımcı Doçent, Sakarya Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü, 2001-?. 
- Bölüm Başkan Yardımcılığı, Sakarya Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü, 2001-2008.   

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Çevrimdışı isletmekonomist

• Katılan Üye
  • Site puanı: 8
  • Fakülte: İşletme Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: 2008
Ynt: Yrd. Doç. Dr. Mustafa Lütfi Şen
« Yanıtla #1 : Aralık 16, 2010, 04:37:29 ÖÖ »
kamu yönetimi derslerine girer genelde ve kamu yönetimi öğretim üyelerindedir. dersleri monoton geçer öğrenciyle birebir iletişimi sevmez hatta konuşurken öğrencinin yüzüne bakmadan cevap verir nedenini bilemiyorum kamu yönetimi alan arkadaşlar için söylüyorum ders kolay gibi gözükür ancak hoca  sınavda zor sorar test yapar yanlış doğruyu götürür ve geçme notu 50 dir bizim sınıfta kalan çok olmuştu ben bu hocanın dersine 3-4 kere gittim :D kitabınıda almadım son gün arkadaştan aldım bi kere okudum bb geldi :D ben yaptım oldu sizin olmayabilir =) o yüzden derse devam edin bence

Çevrimdışı s.tan

• Katılan Üye
  • Fakülte: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
« Yanıtla #2 : Ocak 16, 2011, 12:35:06 ÖÖ »
dersine gitmiyoduk hocanın ama zaten kendisi de pek takmıyodu bunu. slaytlar var herkesin elinde dolaşan onlardan çalışın yeter kitabı boşu boşuna okumayın zaman kaybı. slaytlar gayet açık ve net her şeyi anlatıyo :) iyidir ya mustafa hoca kıyak adamdır  :tey:
s.tan

Çevrimdışı ozqe

• saükamu3
  • Tanrı Misafiri
  • *
  • Site puanı: 0
« Yanıtla #3 : Ocak 21, 2011, 04:06:07 ÖS »
mustafa hoca hiç görüldüğü gibi değildir,derslerde çok tatlıdır ancak sınavlarda aşırı kasar öğrenciyi.  49. 9 dan da hiç acımadan bırakır ne kadar yalvarırsan yalvar hocaya ama booşşş :şambala:

Çevrimdışı msamper

• Tanrı Misafiri
  • *
  • Site puanı: 0
« Yanıtla #4 : Ocak 21, 2011, 06:32:52 ÖS »
kesinlikle 10 numara bi yorum olmuş özge :)  mustafa hoca derslerde çok iidir neşelidir eğlenceli geçer komiktir ama sınavlarda nedense tam tersi olur soruları nekadar yaptım ii geçti 70 80 alırım desende alıcağın en fazla not 45 50 olur oda ancak dd gelir :) malesef...

Çevrimdışı tsira08

• Takılan Üye
  • Site puanı: 4
« Yanıtla #5 : Ocak 24, 2011, 08:22:55 ÖS »
bu bahsettiğiniz slaytlar bilal hocanın slaytları mı acaba ?
Yaşamaktır aşk geceyle gündüzün sessiz geçişimidir bir uyku boyunda....!

Çevrimdışı s.tan

• Katılan Üye
  • Fakülte: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
« Yanıtla #6 : Ocak 25, 2011, 12:16:33 ÖS »
evet büyük ihtimal öyledir. zaten bütün fakülteye yayılmış durumda. ordan soruyo kitabını okumaya gerek yok  ;)

arkadaşlar nasıl olmuş anlamadım ama bize 45 ortalama ile dc gelmişti biz kalacağımızı düşünürken geçmiştik Mustafa hocanın dersinden. bence sizin sınıfınızda çan yapan çok olmuş siz onlara kızın  :tey:
« Son Düzenleme: Ocak 25, 2011, 04:14:30 ÖS Gönderen: mike_c »
s.tan

Çevrimdışı tsira08

• Takılan Üye
  • Site puanı: 4
« Yanıtla #7 : Mart 15, 2011, 01:55:04 ÖÖ »
buukadar zor mu yaa dersleri çok güzel geçioo :D :D  neyse yapıcam olucakkkk en az cc :D
Yaşamaktır aşk geceyle gündüzün sessiz geçişimidir bir uyku boyunda....!

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments